بروزرسانی: 10:25:48 1402/08/03 وام دانشجویی
باسمه تعالی
شرایط دریافت وام برای سه گروه مختلف به شرح ذیل می باشد:
* دانشجویان گرامی لطفا مطالب زیر را با دقت مطالعه بفرمایید.
1. برای دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی وام دانشجویی می شوند:
1.1. ورود به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس https://refah.swf.ir یا از طریق سایت صندوق رفاه به آدرسwww.swf.ir
1.2. انتخاب دکمه ثبت نام کاربر جدید
1.3. وارد کردن شماره همراه (به نام خود وام گیرنده) و انتخاب دکمه ارسال رمز یکبار مصرف
1.4. ورود همه اطلاعات درخواستی و کد احراز هویتی و تغییر کلمه عبور (شامل حروف کوچک و بزرگ لاتین و عدد و علامت)
1.5. ورود مجدد به سامانه با نام کاربری کد ملی و رمز تعریف شده و در بخش ثبت نام گزینه تکمیل اطلاعات ، انتخاب نام خود و وارد کردن گزینه های ستاره دار و انتخاب گزینه بروز رسانی
1.6. جهت ثبت مقطع فعلی می بایست در بخش ثبت نام ، گزینه ثبت مقطع و گزینه مقطع تحصیلی جدید را انتخاب نموده و اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید.
1.7. جهت ثبت سند تعهد می بایست در بخش تسهیلات گزینه ثبت سند تعهد و گزینه سند تعهد جدید را انتخاب نمایید و اطلاعات سند شامل شماره سند ، رمز تصدیق را وارد نموده و انتخاب دکمه گرفتن استعلام را زده و مشخصات ضامن و پیوست ها را تکمیل نمایید( برای تکمیل اطلاعات ضامن و ذخیره فرم و همچنین ضمیمه کردن سند تعهد در قسمت پیوست با زدن گزینه حداکثر ارزش مقدار فیلد حداکثر ارزش تعیین می شود و می توان این فرم را ذخیره کرد)
لازم به ذکر است جهت تایید وام از طرف دانشگاه می بایست دانشجو اصل سند تعهد را به کارشناس صندوق رفاه دانشجویی تحویل نماید.
1.8. جهت ثبت درخواست وام در هر نیمسال می بایست در بخش تسهیلات گزینه درخواست وام و گزینه درخواست وام جدید را انتخاب نمایید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.(نوع وام درخواستی وام تسهیلات شهریه می باشد)
1.9. مدارک مورد نیاز :
سند تعهد دانشجویی تنظیم شده توسط دفاتر اسناد رسمی 
جهت تنظیم سند در دفترخانه حتما باید درخواست کننده وام و ضامن هر دو با هم به دفترخانه مراجعه کنند. موقع مراجعه به دفترخانه کپی حکم کارگزینی یا استخدامی ضامن ( کارمند) یا اصل گواهی کسر از حقوق ضامن (بازنشسته ) لازم است.
کپی کارت ملی دانشجو
کپی کارت دانشجویی
 
2. برای دانشجویانی که قبلاً در مقطع قبلی وام دریافت نموده و در مقطع جدید هم متقاضی دریافت وام هستند:
2.1. ورود به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس https://refah.swf.ir یا از طریق سایت صندوق رفاه به آدرسwww.swf.ir
2.2. انتخاب دکمه ثبت نام یا بازیابی کلمه عبور(مختص دانشجویان)
2.3. وارد کردن شماره همراه (به نام خود وام گیرنده) و انتخاب دکمه ارسال رمز یکبار مصرف
2.4. ورود همه اطلاعات درخواستی و کد احراز هویتی و تغییر کلمه عبور (شامل حروف کوچک و بزرگ لاتین و عدد و علامت)
2.5. ورود مجدد به سامانه با نام کاربری کد ملی و رمز تعریف شده و در بخش ثبت نام گزینه تکمیل اطلاعات ، انتخاب نام خود و وارد کردن گزینه های ستاره دار و انتخاب گزینه بروز رسانی
2.6. جهت ثبت مقطع فعلی می بایست در بخش ثبت نام ، گزینه ثبت مقطع و مقطع تحصیلی جدید را انتخاب نموده و اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید.
2.7. جهت ثبت سند تعهد می بایست در بخش تسهیلات گزینه ثبت سند تعهد و گزینه سند تعهد جدید را انتخاب نمایید و اطلاعات سند شامل شماره سند ، رمز تصدیق را وارد نموده و انتخاب دکمه گرفتن استعلام را زده و مشخصات ضامن و پیوست ها را تکمیل نمایید( برای تکمیل اطلاعات ضامن و ذخیره فرم و همچنین ضمیمه کردن سند تعهد در قسمت پیوست با زدن گزینه حداکثر ارزش مقدار فیلد حداکثر ارزش تعیین می شود و می توان این فرم را ذخیره کرد)
لازم به ذکر است جهت تایید وام از طرف دانشگاه می بایست دانشجو اصل سند تعهد را به کارشناس صندوق رفاه دانشجویی تحویل نماید.
2.8. جهت ثبت درخواست وام در هر نیمسال می بایست در بخش تسهیلات گزینه درخواست وام و گزینه درخواست وام جدید را انتخاب نمایید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.(نوع وام درخواستی وام تسهیلات شهریه می باشد)
 
3. برای دانشجویانی که قبلاً وام دریافت نموده و برای بار چندم درخواست وام دانشجویی می دهند:
3.1. ورود به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس https://refah.swf.ir یا از طریق سایت صندوق رفاه به آدرسwww.swf.ir
3.2. ورود به سامانه با نام کاربری (کد ملی) و رمز خویش
3.3. در صورت نداشتن کلمه عبور، دکمه ثبت نام یا بازیابی کلمه عبور(مختص دانشجویان) را انتخاب نمایید
3.4. وارد کردن شماره همراه (به نام خود وام گیرنده) و انتخاب دکمه ارسال رمز یکبار مصرف
3.5. ورود همه اطلاعات درخواستی و کد احراز هویتی و تغییر کلمه عبور (شامل حروف کوچک و بزرگ لاتین و عدد و علامت)
3.6. ورود مجدد به سامانه با نام کاربری کد ملی و رمز تعریف شده و در بخش ثبت نام گزینه تکمیل اطلاعات ، انتخاب نام خود و وارد کردن گزینه های ستاره دار و انتخاب گزینه بروز رسانی
3.7. جهت ثبت درخواست وام در هر نیمسال می بایست در بخش تسهیلات گزینه درخواست وام و گزینه درخواست وام جدید را انتخاب نمایید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.(نوع وام درخواستی وام تسهیلات شهریه می باشد)
 
4. توضیحات :
4.1. مبلغ وام دانشجویان برای مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته 3 میلیون تومان و برای کارشناسی ارشد 5 میلیون تومان می باشد.
4.2. نمونه فرم تعهد نامه دانشجویی (دریافت فایل).
4.3. با توجه به آخرین بخشنامه صندوق رفاه ، دارا بودن شماره حساب و شماره شباء در سامانه صندوق به نام دانشجو الزامی است.
 
صندوق رفاه موسسه آموزش عالی هدف

 

رفتن به بالای صفحه